“Dilan Polat” Vakaları Artıyor: Fenomen Nevra Bilem’e Dolandırıcılık Suçlaması

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin ardından fenomenler hakkındaki suçlamalar artıyor. Dilan Polat’ın arkadaşı olduğu bilinen fenomen Nevra Bilem hakkında suç duyurusu yapıldı. Paylaştığı reklamlar üzerinden takipçilerini dolandırdığı iddia edildi.

kaynak: Show Haber

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlamalar ile tutuklanmasının ardından sosyal medyada bir çok fenomene suçlamalar başladı.

Dilan Polat’ın arkadaşı olan ve Gelin Evi yarışması ile tanınan Nevra Bilem hakkında onlarca kişi dolandırıcılık iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Lüks hayatını sosyal medya hesaplarında paylaşan evli ve iki çocuk annesi Nevra Bilem’in paylaşımları ise çok tepki topladı. Bilem’in paylaşımlarının arasında eşinin kendisine canı çektiği için külçe altın alması da yer alıyor.

Sık sık reklam paylaşan Bilem’in sosyal medya hesabında son paylaştığı reklam üzerine onlarca kişi karakola giderek şikayetçi oldu.

Bilem’in paylaştığı bir reklamda “Bedava tatil için butona basıp numaranızı bırakabilirsiniz.” yazıyordu. Butona tıklayan mağdurlar olayın gerçek yüzünü 15 gün sonra öğrendiler.

Butona tıklayan mağdurların numaralarını devremülk satmak için aldıkları ve ortada bedava bir tatil olmadığı ortaya çıktı.

Tatil reklamının ardından mobilya reklamı paylaşan fenomenin mobilya alanları ödeme için bir akrabasının hesabına gönderdiği iddia edildi.

Dolandırıldığını iddia eden kadın Bilem için “Bu şahıs sadece parasına bakıyor. Beni sosyal medya üzerinden engelledi.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x