Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, belediye çalışanları ile bir araya gelerek yeni dönemde önemli çalışmalara imza atacaklarını belirtti

Belediye bahçesinde gerçekleşen toplantıda Başkan Türkmen, disiplinli çalışmanın önemine vurgu yaparak, hizmet kalitesini artırmak için özverili çalışma çağrısında bulundu.

‘ÇOK ÇALIŞACAĞIZ’

Başkan Türkmen, çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada, Kemalpaşa halkının vergileriyle finanse edilen maaşların hak edilmesi gerektiğini vurgulayarak, disiplinli çalışmanın önemine değindi. Ayrıca, disiplin ve düzenin sağlanması ile Kemalpaşa’nın değer kazanacağını belirtti. Başkan Türkmen konuşmasında, ‘Yeni bir dönem başladı, biz de belediyedeki yapılaşmayı son aşamasına getirdik. Ben sizlerden şunu istiyorum, bizler vatandaşlarımızın vermiş olduğu vergilerden maaş alıyoruz, bunu da hak etmemiz gerekiyor. Bunu nasıl hak edeceğiz? Düzgün çalışarak, müdürlerinizin verdiği işleri düzgün yerine getirerek hak edeceğiz. Vatandaşlarımıza hizmeti daha hızlı götürmek için disiplinli çalışmamız gerekiyor. Halkımızın bizlere verdiği yetkiyi en iyi şekilde kullanarak hizmet edeceğiz. Halkımıza “Belediye çalışıyor” dedirtmemiz lazım. Ben sizlerle birlik içerisinde bu başarıyı sağlayacağımıza yürekten inanıyorum.’’ Dedi.  

‘GÜZEL İŞLERLE ANILMAK İSTİYORUM’

Kemalpaşa’da güzel işler ve eserler bırakarak anılması gerektiğini belirten Başkan Türkmen, ‘‘Benim sadece bir gayem var. Kemalpaşa’ya güzel işler yapmak, eserler kazandırmak. Bunun için mücadele ediyorum. Çalışan insan başımın tacıdır. Burada çalışanlar sizlersiniz, o yüzden herkesin katkı koymasını, hepinizin özveri ile çalışmasını istiyorum. 5 yıl sonra hepimizin ismi anılacak, Kemalpaşa’da ne güzel hizmetler yapıldı diyecekler.’’ Dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x